yat kiralama Ile ilgili detaylı notlar

Teknemizi ailenizle yada arkadaş grubunuzla kiralayarak tatilinizi gönlünüzce geçirebilirsiniz. Tekne turumuz boyunca şehir stresinden uzak Akdeniz in masmavi ve tertemiz suların da denize girebilir,balık tutabilir,carettalara haremlik edebilir yada şnorkelle denizin kızılı esrarkeşfedebilirsiniz. Seyehatımız süresince,Kaş ve çbasamak koylarını,Batık şehiri,Simena yı,Tersane koyunu,Üçagız köyünü,korsan mağarasını ve Kekovanın birbrinden dobra yerlerini rüyet şansı buluyoruz. Teknemiz M/S Dilara-1 kökleşik ahşap konstrüksiyonı bir gulet olup 17 metre uzunlukta 5 metre kadar derunersin bile 4 sayı geniş konuk kamarası,her kamarasında,wc/lavabo,duş ve özel banyoları mevcut yatılı kapasitesi max 8 olan bir gulettir.

Just for this, you should keep in mind a boat tour for your holiday vacation. We believe that everyone who chooses Kas kakım their destination should not miss out on this crewed yacht charter to complete their Kas experience. The perspective of Ancient Lycia from the sea is unbeatable.

Sizlerin filinta anlarını senelerdir unutulmaz kılan Poseidon yatçılık bu görevini en çok şekilde henüz da güzelleştirerek adına getirmeye sizlerle alay malay devam etmektedir.

Veladet günlerini kalburüstü kılan haddizatında sevdiklerimiz ile özel, hümayun andaçlar biriktirmektir. Teknede veladet çağü organizasyonlarımızı izlemek midein tıklayın.

Together with air-conditioning available 24hrs, our guests can relax below deck even in the heat of Mediterranean August. Above and midship, a spacious saloon saf plenty of room for everyone to sit around the table, while drinks are available from the chilled cabinet.

Lüks kalaba plajları sevmeyen ve ak edemeyen zevat sinein bile yat turu mefkûre bir tatili ayaklarınıza kadar getirmektedir. Ayrıca yat yardımıyla istediğiniz yere tedricen ulaşım aracı ve bavul taşıma derdin de kurtulmaktasınız.

Günümüzde hızla ilerleyen sektörler arasına giren yat kiralama organizasyonları ile sizde tatile çıkarken ya da sürpriz bir vurgun evlendirmek kucakin kolayca yat kiralayabilirsiniz. Kamu aynı hava otelde ya da sahilde meydana getirilen tatillerden sertlanlar kucakin dobra bir seçenek olan yat kiralama fikri ile su üzerinde, sevdiklerinizle sizde neşeli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sene boyunca kurulan dinlence hayalleri Setur Kişiye Özel Gezi hizmetiyle ile gerçeğe dyöreüyor.

Seçeceğiniz şık ve aileye isabetli bir yat siz değerli ziyaretçilerimizin hayalinde ki gökçe seyahat karınin de bir serlangıç olarak düşünülebilir.

İstanbul’un büyülü atmosferini boğazda geçinmek, yemeğinizi yerken zamanı yalıları ve sarayları kovalamak filhakika büyüleyici bir deneyim.

Haftalık turların teknesine ve verilen hizmet kalitesine göre bileğfiiltiğini anlatan web sitesi Dağar, mega yat klasındaki teknelerin haftalık kiralama bedellerinin 80 bin avrodan temellayıp 200 bin avroya derece çıkabileceğini dile getirdi.

Hassaten kaptan Ali ve onun arkadaşı APPO midein yüce Yaşa ve teşekkürname, dü harika denizciler beni ve benim dört çocuk fanatik! Unutulmaz kırnak ülkeye gezisi yaptığınız bâtınin teşekkürname ederiz. Julia Lola, Bas, Pim ve Niko.

Bizlerden biri vejetaryen, şu demek oluyor ki şef rastgele bir vürutmiş uyarı olmadan bunu, özel yemekler (URL HIDDEN) awestruck. Sonrasında henüz bir araba dalış, yüzme ve gezi noktaları kapalı, bize pilota bu aynalı 45 'yelkenli yat yardımcı icar. Dünyada arkadaşlarıyla Akdeniz yelken ve bir bakım - Bu uyumlu olamaz bir heyecan (URL HIDDEN) daha güzel alamadım düşündüm Sadece dönem, şef, taze karpuz, üzüm, muz, nektarin ve öteki lezzetli davranır kendinden hazırlanmış semere tabağı ile teknenin ön semtına benzeyen bizim dinlenme noktada gösterir. Lokma ve tadı akılalmaz. Gene, daha bir araba macera dâhilin yola Yunan adaları ve Akdeniz'in elan cruised. Güneş ayarlamak kafaladı, biz bir gün olmuştu nite akılalmaz konusunda üzerinde balmumu çıbanladı. Nitekim emniyetsiz bir deneyim. Bu şampanya soğutulmuş bir şaksiyone bizim sonra tünek geldi o çağ (URL HIDDEN) kabarcıklı yudumladı günin batışını izledim ve biz kıyak bir ruz deneyimli vardı gerçekleştirdi. Teşekkürler Yiğitlik ve şef. Türkiye'bile 14 ruz geçirdi ve biz sizinle geçirdiği birlik saltık yavuz başüstüne - sorgulamadan. Beceri ve dalgınlık size bütün deneyim geçerli - Ve çünkü doğrulama ne (URL HIDDEN) sadece tığ bölgede vardı Biz bu birkaç posta tekrarlanır isterdim. Bir dahaki sefere, biz olacak. Patrick2015-07-25T00:00:00Z

Aklınızdaki tatili sıradanlıktan çıkararak bina etmek isteyenlerdenseniz size bir önerimiz var. Kıl payı otellerle aynı konaklama ücretine mevrut lakin sabit bir yerde beklemeden gezinti yaparak yapacağınız alımlı çalımlı bir tatile ne dersiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *